Keresési lehetőségek

Ország szerint


Időpont szerint
Indulás:

Érkezés:


Ár szerint


KATALÓGUSUNK

Körutazásos katalógus
Körutazásos katalógus


VIDEOKLIPPEK ÚTJAINKRÓL

A társítást kérőknek
- ha nem találunk társat -
nem kell 1 ágyas felárat fizetni!

(100.000 Ft-ig)

--<>--<>--


Kérjük, aki az
AKCIÓINKRÓL SZÓLÓ HÍRLEVELÜNKET szeretné megkapni, írja meg nekünk email címét,
valamint, ha prospektust szeretne, levelezési címét.
(Az adatokat természetesen a törvényeknek megfelelően bizalmasan kezeljük.)



Adatkezelési szabályzatunkat ITT olvashatja.



Általános Szerződési Feltételek (ÁSZF)



Utolsó frissítés:
2025.02.21 16:29
Főoldal » Vendégkönyv

Vendégkönyv


Kedves Látogatónk!

Megtisztelő lenne számunkra, ha Vendégkönyvünkben az útjainkról kialakított véleményét másokkal is megosztaná néhány sorban.

Az elismerő szavakat hálásan köszönjük; a kritikákból tanulni fogunk.

Köszönettel
az AB Agro Iroda munkatársai




 

Piukovics G. Jánosné 2007-01-08 09:43:37

Tisztelt dr Bognárné Igazgatónő és dr Antal András Igazgató úr!

Az India-Aranyháromszög november 21-28-on vettem részt. Ez egy nagyon jó út volt. Önöknek egy fantasztikus idegenvezetőjük van Kuthy Katalin személyében. Kiváltotta az egész csoport elégedettségét. Mondom ezt én, aki már messzi országokat bejártam, de ilyen törődést, tudást, emberséget, műveltséget, bölcsességet még nem tapasztaltam. Nem sajnálta a hangszálait, végig magyarázott nekünk. Közel hozta hozzánk az indiai népet.

Tisztelettel és köszönettel: Piukovics Gábor Jánosné

 

 

dr. Tamás Csaba 2006-11-18 21:23:03

Tisztelt AB Agro!
Gratulálok a honlapjukhoz, a rendezvény-és utazási ajánlataikhoz!
Egyetlen apró megjegyzéssel szeretnék élni:
Szerény ismeretim szerint az Egyesült Arab Emirátusok fővárosa nem Dubai, hanem Abu Dhabi.
Munkájukhoz sok sikert kívánva: Tisztelettel
dr. Tamás Csaba

 

 

Tóth gábor 2006-08-13 16:56:49

Nem rég voltam Portugáliában, ezzel az utazási irodával, nagyon jó volt, az idegen vezető a társoság a szálloda és a programik is tartalmasak voltak. Sokszor megyek ezzel az irodával és még soha nem csalódtam!

Mindenkiek ajánlom aki utazni szeretne.

 

 

Dr.Vécsei Rita 2006-08-09 22:02:32

Tisztelt Utazásszervező!

Tegnap tértünk haza 13 napos kínai körutunkról az Önök szervezésében.

Nagyon köszönjük a korrektséget és pontosságot, ami utunkat jellemezte. A teljes megelégedettség hangján szólhatunk csupán az elsőtől az utolsó percig! (talán az utolsó napokra már fáradtabbá vált csapat hangulatát szerencsésebben feldobta volna, ha a shanghaji szállás egy kicsit "négycsillagosabb"... Emellett, ha szabad egy javaslattal élni, a tájékoztatójukban közölt hitelkártyás készpénzhez-jutási lehetőség korlátozottságára utalás félreérthető, mert tapasztalatunk szerint a meglehetősen sok és sokféle bank mindegyikében van ATM, helyenként tucatjával is. Gyakorlati tanácsként pedig: a Peking-Xian vonaton a mosdási lehetőség szinte tökéletes, de törölköző nincs, így azt mindenkinek célszerű előkészítenie.)

Külön szeretnénk megköszönni Kuthy Katalin csodálatos munkáját, aki nélkül ez az út nem az lett volna, az ami: feledhetetlen, gyönyörű élmény.
Katalin volt a mindentmegoldó,mindenkineksegítő, mindenttudó, mindigmosolygó fővezér, aki nem csupán a "mindent megpróbálok" szintjéig jutott el, hanem jóval azon is túl. (Nászutas mivoltunk is mindig kedvesen hangsúlyt kapott.)

Mégegyszer köszönjük és reméljük, utazhatunk még Önökkel.

Üdvözlettel: VRA és CsF

 

 

Vörös Tiborné 2006-07-24 12:33:34

Nagyon jól szervezett utazáson vettem részt az Önök utazási irodája jóvoltábol Kinába. Az utazás szervezése lebonyolitása, az ellátás és az idegenvezetés magas szinvonalu és kifogástalan volt. Köszönöm a felejthetetlen utat.
Vörös Tiborné Sárvár